Prevádzkar podniku

Andiamo Trattoria, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
15.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku Andiamo Pizza a pub hľadáme kandidáta na pozíciu Manažér prevádzky.
Tvojou úlohou bude:
- zabezpečovanie plynulého chodu prevádzky s poskytovaním servisu pre zákazníka
- zodpovednosť za nábor zamestnancov a personálnu agendu spojenú s procesom nástupu zamestnanca
- príprava zmien a zodpovednosť za dodržiavanie dress code, BOZP, príprava mzdových podkladov
- zabezpečenie hygieny, otváracích hodín, inventáru na prevádzke, určenie sanitárnych dní, riešenie technických nedostatkov
- povinnosť ovládať kompletné portfólio produktov,
- analýza efektivity pracovných postupov
- objednávanie tovaru
- zodpovednosť za priebeh a výstup z inventúr, zabezpečovanie vystavovania uzávierok pokladní
- zodpovednosť za dodržiavanie prevádzkového manuálu naprieč prevádzkou.

Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej reštauračnej siete pôsobiacej v Košiciach, Prešove a v Prahe. Ponúkame pracovné zázemie v stabilnej spoločnosti a možnosť pracovného postupu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Do užšieho výberového kola budú zaradení len tí uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.
Kontaktovať budeme z časových dôvodov len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Schopnosť motivovať, plánovať a zadeľovať prácu podriadeným zamestnancom. Od uchádzača o zamestnanie očakávame výborné komunikačné a organizačné schopnosti, pro-firemnú orientáciu a vysokú mieru pro-aktivity

Andiamo Trattoria, s.r.o prevádzkuje v OC Eperia reštaurácie Andiamo pizza, Šariš pub a Sedliacky dvor
ID: 4072665  Posting date: 30.4.2021  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac