Projektový manažér/ka pre projekty softvérového vývoja

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 500 EUR/mesiacpodľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nehľadáme tabuľkového manažéra, ale prirodzeného lídra, ktorý vie čo je dôležité.
Hľadáme človeka, ktorý vníma projektový manažment ako zaujímavú prácu s ľuďmi a pre ľudí.
Hľadáme manažéra, ktorý rozumie tvorbe software a procesom jeho tvorby.
Nehľadáme dokonalého superhrdinu.
Hľadáme kolegu, ktorý vníma vývoj informačných systémov ako komplexný proces súvisiaci nielen s IT ale aj s procesmi u zákazníka.

V ANASOFTe dobre fungujúci softvér vyvíjame spolu so zákazníkom, ktorého sa týka. Nerobíme riešenia len preto, že nám platia. Naše riešenia sú prospešné a prinášajú spokojnosť.
Realizujeme aj projekty vo verejnej sfére, s nastavenými podmienkami pre tvorbu užitočného a zmysluplného riešenia.

Čo bude tvoja zodpovednosť?
Komplexné zabezpečenie prípravy a realizácie softvérového projektu po stránke jeho kvality, termínov, rozpočtu, zámeru a obsahu.
  • plánovanie a koordinácia projektov po finančnej, organizačnej i koncepčnej stránke
  • plánovanie, riadenie ale i motivácia členov projektového tímu (často nielen na našej strane, ale i u zákazníka)
  • aktívna spolupráca s obchodným oddelením pri príprave zmlúv a ponúk
  • podieľanie sa na analýze požiadaviek zákazníka, návrhu technickej a systémovej architektúry pre vyvíjané riešenia
  • komunikácia so zákazníkom vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa projektu
  • aktívne sledovanie a pravidelné reportovanie plnenie naplánovaných prác na projekte
  • návrh aj aplikácia krokov na elimináciu projektových rizík
  • vedenie projektovej dokumentácie v zmysle projektovej metodiky spoločnosti, resp. požiadaviek zákazníka (Prince2, Agilné techniky)

Zakladáme si na pravidelných tímových workshopoch zameraných na zdieľanie know-how
Podporujeme školenia a poskytujeme veľký priestor pre vzdelávanie a odborný rast
Neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory
Bohatá zdieľaná knižnica odborných kníh i beletrie, najmä finalistov ANASOFTlitera
Deň dobrovoľníctva
Psychologické poradenstvo HEADMAP
Množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličtiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy, multisport karta, príspevok na dds, interné akcie ANApohoda, dni zdravia a i.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Nutnosť:
  • Znalosť procesov vývoja softvéru v oblasti IT služieb
  • Viac ako 3 roky preukázateľnej praxe na IT projektoch ako PM

Poteší nás aj ak:
Si majiteľom jedného z certifikátov: PMI, IPMA, alebo Prince2 aspoň v základnom stupni a rozumieš koncepcii vývoja IT systémov v 3-vrstvovej architektúre od jeho návrhu až po komplexné nasadenie u zákazníka

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Patríme do TOP 10 softvérových domov na Slovensku. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.
Viac na www.anasoftaci.sk

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Melišová
Tel.: +421232234111
E-mail: poslať životopis
ID: 3418348  Posting date: 3.3.2023  Basic salary component (gross): 3 000 EUR/mesiac