Skladník/ce - VZV - Lozorno

Amikov job SK, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
903 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v automobilovej výrobe
• obsluha vysokozdvižného vozíka v sklade
• preprava materiálu po hale, zaskladnenie materiálu
• 3 smenný provoz 7,5 hod/směnu. (po – pá)

• výhodné platové podmienky 903/ mesačne + prémie
• Možnosť ubytovania ZADARMO
• Práca na HPP v stabilnej spoločnosti na dobu neurčitú
• Miesto výkonu práce Lozorno, SR

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

platné oprávnenie na VZV

Sme tradičná, slovenská personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov na Slovensku a v Českej republike. Našim cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostretkovanie stálej práce prípadne brigád.
ID: 4103761  Posting date: 15.6.2021  Basic salary component (gross): 903 EUR/mesiac