Boutique Manager v butiku ALOve Bratislava

ALO jewelry CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho stále sa rozrastajúceho tímu hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Butik Manažér pre značku ALOve patriacej českej klenotníckej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa špecializuje na výrobu zlatých šperkov v kombinácii s diamantmi a ďalšími drahými kameňmi.

Koho hľadáme
Hľadáme silnú a vyzretú osobnosť, manažéra/ku butiku a silného obchodníka/čku v jednom značky ALOve pre 2 butiky v Bratislave.
Osobnosť, ktorá má profesijné skúsenosti, schopnosť budovať a rozvíjať pozitívne vnímanie značky, riadiť obchodný tím a dosahovať obchodné ciele.

V profesijnom zameraní kandidáta musí byť jednoznačne preukázateľná úspešná obchodná minulosť a obchodné kariérne zameranie, strategické myslenie, vysoké pracovné nasadenie a bezúhonnosť.

Čo budete robiť
Manažér butiku na dennej báze vedie tím odborných predajcov butikov, zabezpečuje a organizuje prevádzkovú činnosť príslušného butiku, stretáva sa so súčasnými i potencionálnymi klientmi, vyhľadáva obchodný potenciál v príslušnom regióne a realizuje spoločenské akcie. Sám/sama tiež realizuje časť predajov a aktívne pracuje s klientskou databázou.

Čo od Vás očakávame
- Stredoškolské/Vysokoškolské vzdelanie

- Zodpovednosť za predajné výsledky

- Obchodné a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni

- Prax a skúsenosti s vedením a motiváciou pracovného tímu

- Vedenie databázy klientov

- Schopnosť priamej aktívnej obchodnej komunikácie s klientmi

- Znalosť práce na PC (Word, Exel, PowerPoint)

- Základnú znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

- Ochotu učiť sa a pravidelne sa vzdelávať

- Časovú flexibilitu, lojalitu, samostatnosť

Doplňujúce informácie

Zaškolenie na túto pozíciu bude prebiehať na našej centrále a butikoch v Prahe, a preto očakávame, že vybraný kandidát prvý mesiac bude vždy časť pracovného týždňa tráviť v Prahe.

Štruktúra mzdy:

1. Ponúkame základnú mzdu 855 EUR

2. Osobné ohodnotenie až do výšky 432 EUR

3. Provízia z predaja

Ak vás tato ponuka zaujala, pošlite nám životopis s fotografií prostredníctvom forumulára. Tešíme sa na vás!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 3555002  Posting date: 7.12.2018  The job comes from another website or source.