Technický pracovník údržby

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiac+ mesačné odmeny 20%, celkový hrubý mesačný príjem do 1400 € + stravné lístky + firemné ročné ciele 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Technický pracovník údržby. Ak máte chuť pracovať v LUNTER tíme a práca v trojzmennej prevádzke Vám vyhovuje, tak si neváhajte poslať životopis!

Vašou náplňou práce bude:
• bezodkladné riešenie vzniknutých porúch, problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám
• analyzovať vzniknuté poruchy na technických zariadeniach a navrhovať opatrenia na ich odstránenie
• vykonávanie preventívnej, vynútenej alebo neplánovanej údržby strojov a zariadení
• mazanie strojov podľa príslušných manuálov a mazacích plánov
• vykonávanie obhliadky strojov a zariadení
• zaisťovať spôsobilý technický stav používaných strojov, prístrojov a zariadení
• schopnosť čítať elektrotechnické projekty (výkresy, schémy zapojení), orientovať sa v nich (slaboprúd,silnoprúd)
• vykonávať potrebné elektroinštalačné práce, v súlade s príslušnými vyhláškami

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy. Ponúkame tiež nadštandardné platové ohodnotenie vrátane osobných a firemných bonusov.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• hromadné poistenie zodpovednosti za škodu
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme absolventa elektrotechnickej strednej školy. Vítané oprávnenia, kurzy: odborná spôsobilosť pracovníkov v elektotechnike - §21, §22, §23.

• manuálna zručnosť
• spoľahlivosť a dôslednosť
• tímová práca
• ochota pracovať na zmeny

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3990611  Posting date: 22.10.2020  Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac