Sales manager on trade/of trade

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
základná mzda 1500,- + prémie na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý vie, že práca obchodníka je u klienta a nie v kancelárii; kolegu, ktorý bude za ponúkaným produktom stáť, bude žiť a ďalej šíriť misiu našej spoločnosti prinášať zdravie na stôl. Nemusíte byť vegetariánom ani vegánom. Stačí, keď Vám zachutia naše produkty a budete ich s presvedčením ponúkať ďalej. Dáme prednosť uchádzačovi, ktorý má bohaté skúsenosti, je optimistický, veselý a výrečný, zároveň ale dobrým a empatickým poslucháčom, ktorý vníma potreby svojho klienta. Veľký dôraz kladieme na tímovú spoluprácu, ktorú vnímame ako dôležitý aspekt pre spoločný rast a úspech.
V súčasnej dobe, kedy sa stále viac ľudí zaoberá zdravým životným štýlom, záujem o produkty na báze rastlinných bielkovín stúpa. Na Slovensku a Česku sme jednotkou na trhu. Veríme, že v budúcnosti posilníme predaj a spokojnosť našich zákazníkov aj vďaka Vám.

Medzi Vaše hlavné zodpovednosti bude patriť:
  • prejednávať obchodné podmienky so zákazníkmi v súlade s firemnou stratégiou
  • zodpovedať za ich dodržiavanie a viesť predpísanú agendu o týchto odberateľoch
  • zodpovedať za dodržovanie rozpočtu svojho nákladového strediska vrátane kontroly a schvaľovania faktúr
  • zabezpečovať listovanie výrobkov spoločnosti
  • spolupodieľať sa na príprave a realizácii space a category managementu
  • stanovať, dohadovať a kontrolovať dodržiavanie dohodnutých regálových podielov a bez prieťahov riešiť prípadné zistené nedodržiavanie dohôd
  • navrhovať, prejednávať, realizovať a vyhodnocovať promočné akcie u zákazníkov
  • preberať zodpovednosť za predaj v rámci zverenej skupiny zákazníkov podľa značiek, skupín a jednotlivých výrobkov
  • navrhovať kroky a opatrenia vedúce k rastu v súčinnosti s ďalšími pracovníkmi oddelenia odbytu
  • monitorovať predaj, predajné aktivity, umiestnenie tovaru, počty facingov a ceny konkurencie a tiež navrhovať proti aktivity
  • viesť predpísanú agendu zvlášť pre každého zákazníka
  • zodpovedať za starostlivosť a celkový stav všetkých zverených pracovných predmetov (služobné motorové vozidlo, notebook s príslušenstvom, mobilný telefón…)

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy.
Na tejto pozícii budete mať k dispozícii automobil na služobné aj súkromné účely, mobil aj na súkromné účely, notebook, kancelárske vybavenie.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • preukázateľná prax na pozícii senior obchodný zástupca pre retail alebo gastro,KAM prípadne ASM
  • samostatnosť, precíznosť a dôslednosť v práci
  • schopnosť pracovať pod stresom
  • zákaznícka orientácia
  • predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
  • prax vo FMCG
  • cieľavedomosť, vytrvalosť a orientáciu na výkon
  • systematické jednanie
  • schopnosť pracovať ako člen tímu

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3753777  Posting date: 3.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: základná mzda 1500,- + prémie na základe dosiahnutých výsledkov