Manažér prevádzky Lunter Kuchyňa a Bistro

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Banskej Bystrici hľadáme prevádzkara, orientovaného na zdravé stravovanie, ktorý bude stotožnený s víziou a hodnotami spoločnosti. Ponúkame prácu u lídra Retailu v oblasti zdravých potravín na Slovensku , s ambíciami na rozvoj v oblasti Gastro.
Vašou hlavnou úlohou bude zabezpečiť bezproblémové fungovanie prevádzky Kuchyne a Bistra pri dodržaní obchodných a finančných cieľov s perspektívou rozvoja v súlade s víziou a stratégiou spoločnosti.

Medzi vaše zodpovednosti bude ďalej patriť:
  • personálne a procesné riadenie tímu prevádzky Kuchyňa a Bistro
  • zodpovednosť za riadenie a kontrolu rozvozu
  • spolupráca s dodávateľmi
  • návrh, dizajn a implementácia zmien a zlepšení
  • nastavenie a dodržiavanie procesov a postupov prevádzky
  • zodpovednosť za zverený majetok a technológie ako aj dodržiavanie platných hygienických predpisov, zásad HACCP, BOZP a PO
  • spolupráca pri gastro eventoch spoločnosti (Pohoda, Food revolution day) a iných projektoch
  • spolupráca pri rozvoji siete Lunter Kuchyňa a Bistro

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, motivačné odmeňovanie a plné pracovné vybavenie. Ďalej ponúkame výborný pracovný kolektív a viaceré zamestnanecké benefity ako napríklad príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky, zľavovú kartu nielen na naše produkty a do našej reštaurácie, ale aj u partnerov. Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.

Ak vás ponuka zaujala, spĺňate požiadavky na pozíciu, a najmä vás inšpiruje príbeh, vízia a hodnoty spoločnosti, dajte nám o sebe vedieť a neváhajte nám poslať svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • zápal a entuziazmus pre gastro oblasť, víziu, misiu a hodnoty spoločnosti
  • výborné komunikačné a riadiace schopnosti
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • orientáciu na cieľ a strategické myslenie
  • prax v danej oblasti min. 2 roky
  • počítačové zručnosti (Word, Excel)
  • VP skp. B

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3207055  Posting date: 5.10.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou