Advokátsky koncipient

AK JUDr. Silvia Tatarková, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nových/nového, motivovanýchs právnikov/advokátskych koncipientov. Ponúkame príležitosti pre profesionálny a osobný rozvoj, ako aj zaujímavú prácu s príjemným pracovným prostredím v kancelárii v centre mesta Martin.

Pracovná náplň zahŕňa najmä:
- práca v kancelárii poskytujúcej právne služby klientom vo viacerých oblastiach práva, vrátane obchodného, občianskeho, pracovného, trestného a správneho práva
- zastupovanie klientov pred súdom
- zastupovanie klientov pred obchodným registrom okresného súdu vo veci zápisu spoločnosti do obchodného registra, vo veci vykonania zmien v obchodnom registri
- spracovanie analýz
- práca s právnymi dokumentami, vypracúvanie a pripomienkovanie zmlúv
- právne poradenstvo
- príprava podaní na súd, sporová agenda a správne konania.

- vynikajúce príležitosti na profesionálny a osobný rozvoj, zvyšovanie kvalifikácie a odborný rast,
- stabilná práca s dlhodobou perspektívou
- príležitosti na spoluprácu pri významných projektoch
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta Martin
- teambuildingy, občerstvenie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vodičský preukaz skupiny B
- znalosť anglického a nemeckého jazyka výhodou
- znalosť slovenského práva
- skúsenosť s prácou v advokátskej kancelárii /aj počas štúdia/
- iniciatívny prístup k vlastnému vzdelávaniu a rozvoju
- komunikatívny typ,
- flexibilita, zodpovednosť, iniciatívny prístup a lojalita.

Advokátska kancelária v centre mesta Martin
Počet zamestnancov
4
ID: 3873002  Posting date: 17.2.2020  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac