Vedoucí recepce - 4* wellness resort, Harrachov

Agentura Dream Job s.r.o.

Místo práce
Harrachov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
možný hned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, kterým je úspěšný a stále rostoucí hotelový řetězec, hledáme pozitivního člověka a schopného profesionála na pozici Vedoucí recepce /Front Office Manager pro 4* hotel v populárním horském středisku Harrachov. Příroda, horský vzduch i veškerá potřební infrastruktura dělá z této lokality ideální místo pro celoroční vyžití, relax nebo rodinnou dovolenou. Hostům je k dispozici přes 100 komfortních pokojů, Spa i veškeré sportovní zázemí. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, máte rádi hory a kontakt s lidmi je pro Vás přirozený, je to nabídka přesně pro Vás.

Co Vás na pozici čeká:
• organizace a koordinace týmu recepce, jejich podpora a motivace,
• supervize a zastřešení každodenní operativy na recepci (check-in/out, platby, reporting...)
• aktualizace údajů a rezervací v hotelovém operačním systému, fakturace a opravy účtů,
• spolupráce na náboru a školení nových kolegů,
• pravidelná komunikace s hosty i ostatními úseky hotelu.

Co bychom přivítali u Vás:
• především kladný vztah k práci s lidmi a chuť žít na horách,
• pozitivní osobnost a zodpovědný přístup,
• profesionální vystupování a praxi na obdobné pozici,
• výborné komunikační a organizační schopnosti, smysl pro detail,
• klientsky orientovaný přístup a zájem posouvat se stále dál,
• ČJ na SJ perfektně + komunikativní znalost NJ nebo AJ,
• pokročilá znalost práce s PC (MS Office, hotelové systémy výhodou).

Co Vám můžeme nabídnout:
• fajn partu lidí, kteří si navzájem vychází vstříc a leadera, který umí naslouchat,
• HPP na dobu neurčitou, stabilní zaměstnavatel,
• stravování na hotelu ZDARMA, ubytování na místě za minimální náklady,
• fitko přímo v hotelu, zvýhodněné skipassy, wifi zdarma,
• zázemí, firemní akce, teambuildingy, grilovačky a další benefity.

Nástup - možný ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP na dobu neurčitou
• stabilitu a zázemí, firemní akce, teambuildingy, grilovačky a další benefity.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

stabilní hotelová společnost, známý brand, možnosti kariérního růstu a fajn rodinná atmosféra

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie, Hotelnictví, Cestovní ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

vedoucí recepce, front office supervisor, hotelový provoz

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Značka Dream Job je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie. Od svého založení, za kterým stojí paní Ing. Pavla Hodinková (rozená Berková), se portfolio služeb Agentury Dream Job neustále rozšiřuje. Nechceme být jen personální agenturou, chceme představovat komplexní služby s přidanou hodnotou, být vaším partnerem.
Naše motto je:
....sny jsou od toho, aby se plnily.....

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4162446  Posting date: 15.9.2021  Basic salary component (gross): 40 000 Kč/měsíc