Všeobecná sestra na Dialýzu s náborovým příspěvkem 50.000 Kč

AGEL a.s.

Místo práce
Šumperk, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro Dialýzu Šumperk hledáme všeobecnou sestru:

Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb.,
- specializovanou způsobilost výhodou,
- technická a manuální zručnost,
- schopnost aktivního a samostatného jednání,
- vstřícné chování a vystupování,
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme dobré platové ohodnocení s prémiovou složkou závislou na výkonu
- benefity dle skupinové kolektivní smlouvy
- 25 dní dovolené + 3 dny pracovního volna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Dialýza Šumperk s r.o. zajišťuje specializovanou zdravotnickou péči o pacienty s nefrologickými onemocněními, a to ve spádové oblasti Šumperka a okolí Červené Vody. Pacientům se selháním ledvin nabízí hemodialyzační léčbu včetně hemodiafiltrace. Dle preference pacientů zajišťuje také léčbu peritoneální dialýzou. Součástí střediska je nefrologická ambulance, ve které personál vyšetřuje a léčí pacienty s postižením ledvin nejrůznějšího původu. Ambulance dále zajišťuje přípravu pacientů se zhoršující se renální funkcí k dialyzační léčbě a poskytuje konziliární služby pro lůžková oddělení Šumperské nemocnice. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb si hemodialyzační středisko vydobylo nezastupitelné místo v péči o nefrologické pacienty po celém šumperském regionu.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 3907093  Posting date: 15.9.2020