Koordinátor externých zamestnancov s nemeckým jazykom

Agave Trade s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 50/A, Bratislava
Termín nástupu
12.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu koordinátorku externých zamestnancov hľadáme kolegyňu s nemeckýcm jazykom". Ak ťa láka práca vo sfére ľudských zdrojov, si samostatná a sebamotivovaná, ponúkame zaujímavú, stabilnú prácu v mladom kolektíve za atraktívnych podmienok.

- zabezpečenie telefonickej a e-mailovej komunikácie
- komunikácia s nemeckými partnerskými agentúrami, vyjednávanie vhodných pracovných podmienok pre vyslaných zamestnancov
- starostlivosť o portfólio externých zamestnancov a pravidelná komunikácia s nimi
- zabezpečovanie kompletného servisu súvisiaceho s bezproblémovým výkonom práce externých zamestnancov
- starostlivosť a poskytovanie komplexných riešení pre klienta
- práca a zadávanie údajov do internej databázy a ich priebežná aktualizácia
- administratívne činnosti spojené so zabezpečovaním pracovných pozícií
- organizácia ciest pre externých zamestnancov
- zabezpečovanie včasnej obsadenosti pracovných ponúk
- dodržiavanie stanovených noriem, pravidelný reporting
- evidencia priebehu projektov a archivácia uzavretých projektov

- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- atraktívne finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- stravné lístky v celej hodnote platené zamestnávateľom
- 3 dni sick days
- vianočný večierok
- možnosť sebarealizácie a dosiahnutie úspechu
- mladý kolektív a príjemné, voľné pracovné prostredie
- teambuildingové aktivity

V prípade, že si myslíte že je táto pozícia ako stvorená pre Vás, pošlite nám svoje CV v slovenskom a nemeckom jazyku na email.

Do mailu nám napíšte prečo by ste u nás rádi pracovali a tých čo nás zaujmú zavoláme na stretnutie. Bohužiaľ nedokážeme odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme len tých, ktorí budú pozvaní na stretnutie.

Osobné údaje uchádzačov, ktorí vo výberovom konaní neuspejú, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade so zákonom č. 482/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť pôsobí ako partner poradenskej spoločnosť v oblasti poskytovania služieb pre rodinu a domácnosť na Slovensku a v zahraničí, v nemecky hovoriacich krajinách. Veríme, že veci sa dajú robiť inak. Lepšie. Férovo. S ľudským prístupom. Určujeme trendy, inovujeme. Snažíme sa byť najlepší a hľadáme len tých najlepších. Staňte sa súčasťou nášho tímu a poskytujme spolu elitné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3190882  Posting date: 4.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1000 EUR + bonusy