35 000 - 45 000 CZK

Finanční specialista pro nové projekty (cca 40 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví vás práce s čísly a nechybí vám technické myšlení? Zvládáte komunikaci v angličtině levou zadní?

Tak hledáme právě vás! Zašlete váš životopis!
A můžete se stát naším kolegou/kolegyní na pozici FINANČNÍ SPECIALISTA PRO NOVÉ PROJEKTY (cca 40 000 Kč)!

Náplň práce

  • spolupráce na návrhu projektu po finanční stránce
  • naceňování produktu v rámci projektu
  • práce s technickou dokumentací pro získání informací
  • hledání cenových kompromisů
  • komunikace s nákupem a vývojem

Požadujeme

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání - technický směr výhodou
  • praxi v oboru
  • znalost výkresové dokumentace
  • středně pokročilou znalost angličtiny
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu, náborový příspěvek
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • závodní stravování
  • profesní růst
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Místo pracoviště – Plzeň město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3784120   Posting date: 10.10.2019   The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards:   35000 - 45000