Plánovač výroby (28 000 – 35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Antoine de Saint-Exupéry kdysi pronesl, že cíl bez plánů je pouhým přáním. My nechceme nechat naše cíle pouze v rovině přání, a proto hledáme někoho, kdo nám bude nápomocen v procesu plánování a dopomůže nám tím předem stanovené cíle plnit! Jste kreativní osobnost se schopností rychlé adaptace? Máte vzdělání chemického či technologického/technického směru? Pak se těšíme na Váš životopis!

PLÁNOVAČ VÝROBY (28 000 – 35 000 Kč)

Náplň práce

  • Plánování kapacit recyklačních a rafinačních procesů
  • Dohled nad časovými aspekty realizace zpracování materiálů v čase
  • Plánování výroby smluvených kontraktů a jejich správa v systému Navision
  • Zpracování statistických reportů
  • Plánování nákupu vstupních materiálů a optimalizace stavu zásob

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání chemicko-technologického/technického směru
  • Znalost středoškolského učiva matematiky a chemie
  • Pokročilou znalost balíčku MS Office (zejména Excel, PowerPoint a Word)
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Trestní bezúhonnost
  • Pečlivou, komunikativní, zodpovědnou osobnost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Čtvrtletní odměny dle dosažených výsledků
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: jižní okraj Prahy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3657228   Posting date: 4.7.2019   The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards:   28000 - 35000