HR Professional

ADIENT BOR s.r.o.

Místo práce
Bor u Tachova

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Adient Bor s.r.o.

Staňte se součástí našeho HR oddělení! Proniknete do tajů HR agendy mezinárodní společnosti. Baví vás administrativa a současně práce s lidmi?

Pokud ano, možná jste ten správný člověk, kterého hledáme.

Společnost Adient Bor s.r.o. (dříve Johnson Controls Automotive Bor s.r.o.) působí v průmyslovém parku v Boru u Tachova. Jsme moderní závod, který v posledním roce zdvojnásobil počet svých zaměstnanců na téměř 1300. Vyrábíme sedačky do luxusních automobilů značky BMW, které dodáváme zákazníkům přímo do Německa a Rakouska.
Náš závod stále rozšiřujeme o nové zaměstnance, a proto hledáme šikovného a zapáleného HR kolegu, který nám pomůže s administrativou s tím spojenou.

Co u nás můžete dělat?

  • Budete vyřizovat pracovně - právní záležitosti spojené s nástupy nových zaměstnanců, přesuny na vyšší pozice a ukončení pracovního poměru
  • Zpracování dat pro mzdy
  • Připravovat dokumentaci pro orgány státní správy, ÚP, příp. OIP
  • Administrovat HR databázové systémy a nástroje
  • Budete také spravovat vybrané HR procesy a dokumenty (vnitřní předpisy a směrnice)

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Zajímavý příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Hrazené stravování
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Firemní akce

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost pracovně-právní legislativy
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Znalost AJ výhodou
  • Nadšení pro personalistiku
  • Uživatelskou znalost MS Office, nadstandardní excel
  • Praxe v nadnárodní korporaci je pro vás výhodou, ale není podmínkou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3390773  Posting date: 15.5.2018  The job comes from another website or source.