Máš skúsenosť so vstrekolismi? Máš vyhlášku §22? Hľadáme ťa na pozíciu technik uvedenia strojov do prevádzky!

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Sučany, Martin
Termín nástupu
Ihneď
1 110 EUR/mesiacZákladná mzda 1110€ brutto/mesiac (podľa skúseností možná dohoda) + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do tímu testovania strojov.

Čo bude tvojou úlohou?
Uvedenie elektriky do prevádzky:
• manipulácia s elektrickými prípojkami (pripojenie a ospojenie stroja),
• skúška káblov vysokého napätia, izolácie káblov a ochranného vodiča,
• testovanie strojov podľa montážneho návodu a skúšobného protokolu,
• testovanie špeciálnych riadení podľa želaní zákazníka (softvér, hardvér),
• prvé uvedenie stroja do prevádzky.

Testovanie funkčností - mechanika a hydraulika:
• testovanie stroja podľa montážneho návodu a skúšobného protokolu,
• meranie paralelnosti dosiek,
• nastavenie tlakových nastavovacích ventilov, redukčných ventilov,
• montáž plechov na ochranu proti hluku,
• nastavenie regulačných čerpadiel.
Práca je na jednu zmenu.

Základná mzda 1110€ brutto/mesiac + bonusy
Priemerná mzda od 1210€ brutto/mesiac
+ mzdové zvýhodnenie 0,30€/hodinu pri poobednej zmene
+ 13., 14. plat vo výške 30% základnej mzdy
+ ročná odmena (viazané na výsledky spoločnosti)
+ bonus za lojalitu - už pri odpracovaní min. 2 rokov sa vypláca mesačný bonus za vernosť, ktorý postupne narastá
+ doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina a Vrútok bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok)
+ Kompletné zaškolenie a pravidelné školenia (externé, interné, cyklické...)
+ Zabezpečenie pracovného oblečenia a pomôcok
+ Stravné lístky 4,5 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba elektroskríň a vstrekolisov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické zameranie

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti obsluhy vstrekolisov

• § 22 podmienkou
• výhodou je skúsenosť s uvádzaním strojov do prevádzky (príp. obsluha vstrekolisov)
• čítanie elektrotechnickej dokumentácie, čítanie schém zapojenia
• znalosť z pneumatiky, hydrauliky
• znalosť nemeckého jazyka - výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4331909  Posting date: 17.5.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 110 EUR/mesiac