Programátor C++/C# pre jednoúčelové stroje

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nové vývojové centrum hľadáme programátora C++ alebo C# , ktorý bude mať možnosť absolvovať 1 ročné školenie priamo v materskej spoločnosti v Nemecku.
Bude sa podieľať na vývoji SW pre oblasť automotive a meracie automaty

Náplň práce:
- vývoj SW v jazyku C++ alebo C#
- spolupráca s výrobu
- analyzovanie požiadaviek na vývoj SW
- spolupráca pri testovaní
- analýza a odstraňovanie funkčných a bezpečnostných chýb v zdrojovom kóde

- dlhodobá spolupráca
- kvalitné zaškolenie v Nemecku
- 13. a 14. plat
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- príspevok do III. piliera
- odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
- zaujímavý sociálny program
- komplexné zaškolenie
- 37,5 hodinový pracovný čas
- relokačný príspevok počas 1. roka
- 2 dni v týždni možnosť práce z home office
- možnosť profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite svoj životopis v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C+ - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s programovaním v C++ alebo C# na úrovni pokročilý
- vedomosti v oblasti senzoriky a pneumatiky
- skúsenosť s programovaním jednoúčelových strojov
- §21, skúsenosť s TIA portal a Siemens S7 - výhodou
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- ochota cestovať na 1 rok na zaškolenie do Nemecka

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4330655  Posting date: 16.5.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac