Hľadáme elektrotechnika s §21 na dlhodobý pracovný pomer . Nástup do kmeňa.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti automotive obsadzujeme pozíciu Technika údržby s nástupom priamo do kmeňového stavu.
Pracovnou náplňou bude nasedovné:

- oprava a údržba elektrických a elektronických častí tech. zariadení
- optimalizácia a úpravy elektrických a elektronických častí výrobných zariadení
- údržba a servisné práce v pridelenej oblasti
- zodpovednosť za sortiment náhradných dielov na sklade
- diagnostikovanie porúch stroja NC PLC

+ príplatky za zmennosť nad rámec Zákonníka práce, príspevok na dopravu a mnohé iné benefity . Konečná výška mzdy vždy záleží od skúseností! Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto) 1400

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícii vyhovujú kandidáti s:

-§21
-teoretické a praktické vedomosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky, techniky NC,PLC
-znalosť riadiacich systémov Siemens je výhodou
-znalosť čítania elektrotechnických schém
-znalosť AJ alebo NJ je výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4330345  Posting date: 16.5.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 950 EUR/mesiac