Expedientka - len 2 zmeny !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ 13,5 % mesačný bonus + 13,14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta hľadáme zamestnanca na pozíciu Expedient. Nutné sú skúsenosti na podobnej pozícii.

NÁPLŇ PRÁCE:
- je zodpovedný za expedíciu dielov k zákazníkom na základe vydefinovaného expedičného plánu
- vytvára zákaznícke doklady na základe expedičného plánu
- expedovanie výrobkov v súlade so schválenými baliacimi predpismi
- vytváranie manuálnych dodacích listov a evidencia
- objednávanie špeciálnych prepráv na základe podpísanej žiadanky na prepravu
- spracovanie logistických reklamácii a vystavovanie 8D reportov v spolupráci s plannerom
- zodpovednosť za spracovanie objednávok od „malých“ zákazníkov

- práca priamo do kmeňového stavu,
- zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria,
- zabezpečené ubytovanie v Bratislave,
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
- práca v sviatok 150%,
- príspevok do tretieho piliera

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

expedient

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii 2 roky
- skúsenosti s MRP systémom
- MS Office (Word, Excel, Outlook)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4329095  Posting date: 13.5.2022  Basic salary component (gross): 950 EUR/mesiac