Máte záujem cestovať po svete a mať svoj DREAM JOB? Hľadáme absolventov mechatroniky, elektrotechniky, automatizácie na pozíciu Validačný expert!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
1 300 EUR/mesiac- na pracovnej pozícií sú preplácané navyše diéty - komplexne zabezpečené ubytovanie v exkluzívnych hoteloch - všetky cestovné náklady hradí zamestnávateľ - náklady spojené s pobytom v zahraničí hradí zamestnávateľ (víza, transatlantické lety a pod.) Všetky ďalšie bonusy navyše sú v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a osobných targetov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme z dôvodu rozširovania nových kolegov na pozíciu :,,Inžinier pre funkčné testovanie riadiaceho systému u klienta v zahraničí."

70% stráveného pracovného času je u klienta v zahraničí (USA, Nemecko, India a pod.)!
Získaj preto výbornú príležitosť učiť sa od svetových kapacít v obore aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch.

Čo ťa čaká?

- funkčné testovanie správneho fungovania riadiaceho systému na plniacich a baliacich linkách z oblasti priemyslu
- vytváranie overených testovacích procedúr
- rozvoj a implementácia nových testovacích postupov
- výkon testov a dokumentácia výsledkov
- spolupráca s HW a SW odborníkmi na medzinárodnej úrovni

- práca v unikátnej spoločnosti
- práca na výnimočných projektoch
- školenia so svetovými odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch (ECA Academy, Concept Heidelberg, Symmetric, compliance4alllearning)
- exkluzívne podmienky na zahraničných služobných cestách
- 13. a 14.bonus
- špeciálny školiaci program
- online jazykové kurzy s native speakrom

-absolventi VŠ štúdia automatizácie, mechatroniky, technického smeru, prípadne IT
- ochota cestovať - 70% pracovného času je stráveného v zahraničí u klientov,
- maximálna flexibilita - dlhodobejšie pracovné cesty ( možné max 5 týždňov v zahraničí)
- anglický jazyk minimálne úroveň B2+(komunikácia so zákazníkmi v USA, Nemecku a pod. )

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Klient, zaoberajúci sa farmaceutickým priemyslom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, informatika, automatizácia, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4327576  Posting date: 12.5.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac