Nákupca

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Malacky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta + kvartálne prémie a rôzne bonusy a benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného nákupcu do automotive závodu v Malackách.
Požadujeme vysokoškolské vzdelanie a znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni. Predošlé skúsenosti s nákupom sú vítane.

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:

- Objednávanie materiálu, nástrojov, príslušenstva, služieb, OOPP, náhradných dielov pre RHB látky (náhradné časti pre údržbu a sériovú produkciu) a investícií.
- Zlepšovanie dodávateľských podmienok. (Cena, bonusy, skonto, dodacie lehoty).
- Kontinuálne vyhľadávanie nových dodávateľov a monitorovanie trhu, vypracovávanie analýz a prehľadov nových potenciálnych dodávateľov vo zverenom segmente.
- Príprava a vyhodnocovanie cenových ponúk.
- Spoluúčasť pri príprave zmlúv a dohôd.
- Spolupráca pri identifikácii kľúčových potrieb firmy s inými oddeleniami, špeciálne s logistikou.
- Spoluzodpovednosť pri vyhodnocovaní lokálnych dodávateľov.
- Projektová spolupráca pri redukcii zásob, nákladov spoločnosti a optimalizácii procesov.
- Aktívna spolupráca pri projektovom a sériovom nákupe v prípade potreby.
- Aktívne používanie SAP, SRM systému.

- kvartálne zamestnanecké prémie na základe plnenia stanovených kritérií
- možnosť vzdelávania sa na základe vlastných preferencií (jazykové, odborné)
- vlastná podniková jedáleň so širšou ponukou obedov a výrazne dotovanými cenami
- možnosť stať sa členom významnej medzinárodnej holdingovej skupiny
- možnosť pracovať v stabilnej a zabehnutej výrobnej spoločnosti s progresívnym rastom produkcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Globálna automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4325603  Posting date: 10.5.2022  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac