Operations project manager

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
, Senec
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, silnú medzinárodnú firmu , hľadáme komunikatívnu osobu s aspoň dvojročnou skúsenosťami na pozícií projektového/technického manažéra zo záujmom pre udržateľnosť zdrojov.

Náplň práce:

- zabezpečenie realizácie projektov v požadovanom čase, kvalite a cene
- spolupráca s projektovými manažérmi zákazníkov
- proaktívne monitorovanie a vedenie projektového tímu
- objasniť rozsah dodávky, technické a obchodné vlastnosti prijatých zákaziek
- spolupracovanie s ostatnými oddeleniami ako inžinierstvo, kvalita, dodávateľský reťazec, výroba atď. pri objasňovaní technických a organizačných záležitostí súvisiacich s prijatými objednávkami
- úzka spolupráca s manažérskym tímom na zákazníckych a interných projektoch,
- udržiavanie si prehľadu o aktuálnom pracovnom zaťažení výroby a poskytovanie odhadov výrobných časov a nákladov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- priateľská atmosféra a príjemná severská kultúra na pracovisku
- 30 % z platu za 13. mesiac bez ohľadu na výsledky spoločnosti
- ročný bonus
- bonus za odporúčanie 1 000 €
- 2 dni nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v zmene 5,10€
- finančný príspevok na vzdelávanie - kurz anglického jazyka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť, ktorá optimalizuje obnovu zdrojov a minimalizuje odpad v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle a je kľúčovou pri optimalizácii celosvetového využitia, bezpečnosti a kvality potravín.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- 2 roky praxe na pozícii technického manažéra alebo projektového manažéra v produkčnom prostredí
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- schopnosti pri riešení problémov
- schopnosť nadviazať a udržiavať požadované pracovné vzťahy so zákazníkmi, internými a externými spolupracovníkmi a manažmentom
- schopnosť zachytiť požiadavky zákazníkov a implementovať ich do projektu
- samostatnosť, proaktívny prístup, flexibilita
- skúsenosti s CRM/SAP výhodou
- time management – ​​uprednostňovanie úloh
- skúsenosti v strojárstve alebo elektromechanickom priemysle

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4323951  Posting date: 9.5.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac