Logistik - zameranie na JIS systém

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Ilava
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú spoločnosť pôsobiacu v automotive, hľadáme logistu, ktorý má skúsenosti s prácou v JIS logistike alebo implementáciou JIS systému

Náplň práce:
- Zodpovednosť za riadenie projektu implementácie JIS systému
- Komunikácia s poskytovateľom JIS systému
- Vedenie agendy implementácie, účasť na workshopoch
- Úzka spolupráca s projektovým manažérom
- Koordinácia činností v rámci inerného tímu a ostatnými oddeleniami pri rozbehu projektu
- Eskalácie problémov na manažérov
- Spolupráca pri prepojení existujúceho systému na JIS systém
- Reporting

- Kvartálne odmeny
- 13. plat
- Príspevky zo sociálneho fondu na športové a kultúrne aktivity
- Príspevok do DDS
- Príspevok na dopravu podľa interných predpisov
- Preplácanie nadčasov
- Flexibilný pracovný čas
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite svoj životopis v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosti v oblasti logistiky, alebo expedície v systéme JIS
- Skúsenosti so systémom SAP výhodou
- Orientácia v systémoch skladového hospodárstva
- Veľmi dobrá komunikácia v anglickom jazyku

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4318893  Posting date: 2.5.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 700 EUR/mesiac