Hľadáme flexibilného a na výsledky zameraného Manažéra predaja do úspešnej spoločnosti.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiac1100 € brutto / mesiac + variabilná zložka mzdy. Mzda je možná vyššia v závislosti od skúseností a praxe kandidáta. Po uplynutí skúšobnej doby možná vyššia mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predajňa / Showroom
• zodpovednosť za vedenie maloobchodnej predajne a za zamestnanca/ov predajne
• komunikácia s dodávateľmi a objednávanie tovaru
• aktívny vlastný predaj tovaru a služieb
• sledovať, vyhodnocovať a zodpovedať za ekonomické ukazovatele predajne (plán obratov nákladov a plán výnosov)
• zodpovedať za vystavenie a správne ocenenie predávaného sortimentu
• zodpovednosť za skladový a pokladničný systém prepojený s e-shopom.
• zodpovednosť za riešenie reklamácií
• Zodpovednosť za dobrý hospodársky výsledok a pohľadávky
• Hmotná zodpovednosť za tovar a pokladňu

B2B / Veľkoobchodný predaj
• Vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych klientov – prioritne tých klientov, s ktorými naša spoločnosť už zmluvne spolupracuje (máme kontakty a dvere u klientov budú „otvorené“)
• Komunikácia s kľúčovými zákazníkmi a identifikácia príležitostí
• Prezentácia produktov na osobných stretnutiach,
• Účasť na medzinárodných výstavách, prezentácia produktov, komunikácia so záujemcami.
• Bežná komunikácia so zákazníkmi a obchodnými partnermi
• Vybavovanie / spracovanie a dohliadanie na bezproblémový priebeh objednávok a dodávok tovaru klientom
• Zodpovednosť za riešenie reklamácií

eCommerce / e-shop
V spolupráci s našim interným IT technikom a externým dodávateľom digitálneho marketingu:
• Zodpovednosť za komunikáciu s dodávateľmi, IT, digitálneho marketingu a ich výsledky
• Zodpovedať za bezproblémový chod systému
• Pripravovať newsletter a ďalšie aktivity spojené s eCommerece
• Zodpovedať za riešenie reklamácií

• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• kontinuálne vzdelávanie (zamerané na obchod, predaj a produkty)
• firemné akcie
• auto aj na súkromné účely po odpracovaní minimálne 6 miesiacov
• mobilný telefón
• notebook

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Flexibilita
- Ochota cestovať
- Skúsenosti s cenotvorbou
- Skúsenosti na pozícií Obchodného reprezentanta - technický smer

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4196296  Posting date: 4.11.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac