Hľadáme CNC operátora - sústružníka do spoločnosti v Sučanoch!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
990 - 1 110 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti? Ukážte sa!
Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete!

Práca pre spoločnosť , ktorá patrí k nemeckej spoločnosti na výrobu vstrekovacích lisov a skriňových rozvádzačov.

• Čítanie technických výkresov a sprievodných kariet zákazky.
• Upínanie/nastavenie materiálu (kubických a rotačne symetrických dielov) podľa upínacieho plánu.
• Vyhľadanie požadovaného programu na sieti a jeho stiahnutie/nahranie do stroja.
• Osadenie nosičov nástrojov do stroja.
• Obsluha CNC sústruhov pomocou ovládacieho panela.
• Zmena údajov geometrie a technológie pri prvých spusteniach programu.
• Stanovenie nulových bodov.
• Načítanie CNC údajov, korektúry nástrojov podľa sprievodnej karty zákazky.
• Vizuálna kontrola prvých spustení programu.
• Indikácie materiálových a výrobných chýb pri vstupe aj výstupe materiálu do obrábacieho procesu.
• Zabezpečenie kvality počas výrobného procesu, indikácie chýb obrábania a materiálových chýb.
• Trojzmenný pracovný režim

• základná zložka mzdy 825 € + výkonnostný bonus do výšky 20%; možné navýšenie v závislosti od skúseností kandidáta
• doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok)
• bonus za odporučenie vhodného kandidáta
• možnosť využitia MultiSport karty po skúšobnej dobe
• zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
• stravná jednotka 3,83 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii sústružníka

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4063433  Posting date: 7.11.2021  Basic salary component (gross): 990 EUR/mesiac