Špecialista na bankové transakcie a spravovanie účtov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac(od 1100€/brutto - v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta do Treasury teamu v Bratislave, ktorý má prehľad v bankovom sektore alebo/a základné skúsenosti s účtovníctvom, transakciami, cash managementom.
Ak tieto podmienky spĺňaš, pošli mi CV v anglickom jazyku!

Tvojou náplňou práce by bolo aj:

- sledovanie životného cyklu bankových účtov v treasury systéme
- úzka spolupráca so zahraničnými teamami
- denné kontroly správy hotovosti, kontrola zostatkov na bankových účtoch
- spolupráca na platobnom procese spoločnosti
- účasť na projektoch, automatizáciách a inováciách
- analýza nedostatkov v treasury procesov a návrhy riešenia a vylepšenia
- iné úlohy podľa požiadaviek nadriadeného

- Dovolenka navyše
- Multisport card
- Nápoje a ovocie zdarma
- Referral bonus
- Príspevok na ekologické produkty (domáce spotrebiče/bicykle...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Medzinárodná zaisťovacia spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo, bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Cash management, bankovníctvo, účtovníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Základné účtovné znalosti
- Základné vedomosti o platobných systémoch, cash managementu, bankových účtov
- Znalosti o treasury produktoch a finančných trhoch sú výhodou
- Plynulá komunikácia v angličtine
- MS Office na pokročilej úrovni
- Analytické schopnosti a schopnosť riešiť problémy
- Schopnosť prioritizovať úlohy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4020385  Posting date: 14.1.2021  Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac