Hľadáme šikovného Majstra do strojárskej výroby so skúsenosťami so zváraním (nemčina, príp. angličtina)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť zaoberajúcu sa strojárskou výrobou, hľadáme šikovného Majstra so skúsenosťami so zváraním.

Náplň práce:

- riadenie výroby a jej plánovanie
- riadenie tímu zváračov, zadeľovanie práce
- kontrola pracovného výkonu zamestnancov, hodnotenie
- kontrola kvality práce zamestnancov
- aplikácia výrobných postupov
- vykonávanie medzioperačných kontrol výrobkov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zmluva na dobu neurčitú
- 13. plat po dvoch odpracovaných rokoch
- sociálny program
- stravovanie v závodnej jedálni alebo gastrokarta
- kurz nemeckého jazyka a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúcu sa strojárskou výrobou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, strojárska výroba, zváranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárska výroba, zváranie

Počet rokov praxe

2

- nemecký jazyk min. na úrovni B2 (denná komunikácia), prípadne angličtina na úrovni B2
- maďarský jazyk výhodou
- skúsenosti s vedením tímu vo výrobe min. 1 rok
- skúsenosti so zváraním
- SAP na používateľskej úrovni
- zodpovedný prístup k práci s orientáciou na dosahovanie výsledkov
- dobré organizačné schopnosti
- schopnosť čítať technické výkresy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4005578  Posting date: 23.12.2020  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac