Naozaj zaujímavé platové ohodnotenie! Operátor výroby Záborské - 2 zmenná alebo 3 zmenná prevádzka - hľadáme šikovných a zručných ľudí

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
ASAP
750 - 900 EUR/mesiac+ mzda sa skladá z hrubej a variabilnej zložky v pomere 750€, súčasťou mzdy sú aj ďalšie zložky vo forme príplatkov a bonusov, príspevok na dopravu alebo zabezpečený zvoz zo smerov: Krompachy, Vranov a Košice tam aj späť na všetky zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti automobilovej výroby obsadzujeme voľné pracovné pozície s nástupom priamo do kmeňového stavu.

- montážne práce a kompletizácia produktov vo výrobe
- obsluha pridelenej výrobnej linky - kontrola správneho fungovania
- dohľad nad správnosťou procesu výroby
- vizuálna kontrola komponentov a triedenie dielov
- práca s najnovšími technológiami, za ktoré bola spoločnosť ocenená
- práca na 3 zmeny/8H, práca v stoji

- doprava zabezpečená z lokalít:
o Krompachy – Spišské Vlachy – Spišské Podhradie – D1 do Záborskeho
o Košice – D1 do Záborského
o Vranov n/T – smer Bystré - do Záborského – autobus zastavuje po trase v obciach, kde je potrebné zastaviť

- príspevok do 3. piliera
- výkonnostný bonus do výšky 120,- €
- možnosť pracovať s najnovšími technológiami
- možnosť kariérneho rastu
- 1 káva denne zdarma
- príspevok na údržbu oblečenia
- a hlavne príjemné pracovné prostredie a výborný kolektív :-)
- pravidelný nárast mzdy
- možnosť práce aj na zahraničných pobočkách
- príspevok na dopravu vo výške 1,50€/deň
- motivačný bonus za rozvoj zručností od 60,- do 175,- €

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na kvalitu a plnenie cieľov
- tímový hráč
- odolnosť voči stresu, prispôsobivosť
- vyžaduje sa práca s PC (základné ovládanie)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3997253  Posting date: 9.11.2020  Basic salary component (gross): 750 EUR/mesiac