Technik údržby do automotive spoločnosti

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac(od 1500€ v závislosti od skúseností a zručností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť a dodávateľa do automotive priemyslu, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Technik údržby na poobedné zmeny so skúsenosťami s vedením tímu pracovníkov.

Náplň práce:

• preventívna a prediktívna údržba všetkých mechanických, elektrických a pneumatických zariadení
• zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií
• spolupráca na odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
• optimalizácia chodu výroby
• evidencia analýz a porúch
• spolupráca s externými dodávateľmi

• 13. plat
• stravné lístky
• práca v stabilnej spoločnosti

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v ANGLICKOM jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Dodávateľ pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Základy

• skúsenosti z automotive
• Siemens PLC (Simatic Step 7)/Profinet základy
• analýza chýb
• oprávnenie podľa § 22 vyhlášky 508/2009
• znalosť ABB robotov
• skúsenosti s vedením tímu pracovníkov

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3948638  Posting date: 6.7.2021  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac