Hľadáme Technika údržby s platnou vyhláškou §21 - Stabilné zamestnanie!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
775 - 950 EUR/mesiac+ pravidelné príplatky, variabilná zložka od 84€, príspevok na dopravu od 5 do 54€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta-stabilnú medzinárodnú spoločnosť v oblasti automotive hľadáme šikovného TECHNIKA ÚDRŽBY.
Pozíciu obsadzujeme do kmeňového stavu zamestnancov.

Práca na tejto pozícii zahŕňa:
• okamžitá reakcia na anomálie strojov a zariadení a ich detailná analýza
• odstránenie poruchy stroja so zameraním na bezpečnosť a spoľahlivosť stroja
• zaznamenávanie porúch do EWO dokumentu s plnou analýzou poruchy
• dodržiavanie eskalačného plánu
• dohliada nad vykonaním validácie po každom zásahu do stroja
• nastavovanie stroja dodržiavaním overených postupov podľa aktuálnej dokumentácie
• odstraňovanie všetkých abnormalít strojov
• podieľanie sa na strategických projektoch
• aktívne používanie WCM nástrojov
• vykonávanie preventívnych aktivít podla plánov a checklistov
• hlásenie a zaznamenávanie nedostatkov počas vykonávania preventívnych aktivít
• vykonávanie pridelených úloh svojho nadriadeného

- práca v medzinárodnej etablovanej spoločnosti
- kariérny rast a rozvoj
- benefity budú bližšie vysvetlené na osobnom stretnutí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické

- ochota pracovať na 12h zmeny (D-N-V-V)
- základné počítačové znalosti
- vzdelanie v oblasti technického, strojného alebo elektronického zamerania
- vyhláška § 21 na spôsobilosť-platná!
- technické znalosti v jednej alebo viacerých oblastiach: senzorika, pneumatika, pohony, mechanika, kamerové systémy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3847643  Posting date: 24.6.2020  Basic salary component (gross): 775 EUR/mesiac