Procesný inžinier vstrekovania plastov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 € vyššie, v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorým je globálna výrobná spoločnosť pre automotive, hľadáme Procesného inžiniera na oddelenie vstrekovania plastov.

Úspešný kandidát by mal mať znalosť problematiky vstrekovania plastov, materiálov, znalosť možných chýb v procese na produkte a porozumenie technickej a technologickej dokumentácie.

Hlavné zodpovednosti:
- Zlepšovanie výrobných procesov vrámci oddelenia vstrekovania plastov.
- Komunikovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.
- Zodpovednosť za koordináciu, zúčastňovanie sa na pravidelných poradách.
- Zameranie sa na dosahovanie výsledkov - KPI
- Znižovanie výrobných nákladov pri zachovaní požadovanej úrovne kvality.
- Pripravuje cenove ponuky na stroje a zariadenia.
- Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu.

- 13. , 14. plat
- 5 dní dovolenky navyše
- Stabilná spoločnosť ktorá neprepúšťa a má zákazky do roku 2025
- A iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Komponenty pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Anglický jazyk - komunikatívna úroveň
- Skúsenosť min. 3 roky na podobnej pozícii
- Znalosť a porozumenie technickej a technologickej dokumentácie (2D výkresy, 3D modely)
- Ďalšie znalosti: PC (MS Office), Auto CAD výhodou, znalosť procesov kvality SPC, FMEA, APQP/PPAP

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3821909  Posting date: 29.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1300 € vyššie, v závislosti od skúsenosti kandidáta