Hľadáme Mzdára/Mzdárku so skúsenosťami z výrobnej spoločnosti. Prievidza

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacMinimálna mzda je od 800€ brutto (mzda je možná vyššia v závislosti od praxe a skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta ktorý sa pohybuje v oblasti výroby hľadáme skúseného ,,MZDÁRA/ MZDÁRKU" minimálne s 2-3 ročnou praxou v oblasti výroby, so skúsenosťami so mzdovou legislatívou.

- príprava podkladov a spracovanie miezd (výplaty-ich výpočet, výplatné pásky, časové /úkolové mzdy)
- skúsenosti s ročnými odmenami, mzdovými zvýhodneniami, kolektívnymi zmluvami, variabilnými zložkami mzdy, odvodmi...
- spracovanie a vedenie daňovej agendy, bonusov, potvrdení a ročné zúčtovanie dane
- interná komunikácia so zamestnancami
- znalosť mzdovej legislatívy, sledovanie zmien a ich aplikácia v praxi
- príprava mesačných uzávierok a reportov

- kariérny rozbeh v stabilnej spoločnosti
- ročné odmeny
- jazykové kurzy
- príspevok na stravu a nápoje
- príspevok na regeneráciu - formou masáží
- zľavy na produkty spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielať životopisy v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Klient sa pohybuje v oblasti výroby nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálne, ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-znalosti a skúsenosti s dochádzkovým programom / RON/ a mzdový program /SOFTIP/- vítané
- aktívny šofér
- príležitostné služobné cesty
-zodpovedný prístup
-komunikatívnosť
-spoľahlivosť
-presnosť
-samostatnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3821733  Posting date: 31.1.2020  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac