Špecialista Zákazníckeho Servisu (1150 to 1420 € + Bonusy do výšky 400 €, skúsenosti netreba)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 420 EUR/mesiac+ 400 € odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre lídra telekomunikačných služieb hľadáme ľudí na zákaznicku podporu, kde budú poskytovať technickú podporu pre dané produkty firmy.

Pracovný čas od 11:00 do 4:30 (prvá zmena začína o 11:00 a končí o 19:30 - posledná zmena o 20:00 a končí o 4:30)

Pracovné povinnosti:

- Odpovedať na telefonické hovory týkajúce sa technickej podpory.
- Poskytovať podporu všetkým produktom prostredníctvom interakcie so zákazníkmi a pomocou špičkových diagnostických nástrojov.
- Vybavujte otázky zákazníkov týkajúce sa služieb, pokrytia siete, funkcií, telefónov a zariadení, príslušenstva, opravy a odstraňovania problémov.

- Poskytnutie profesionálnych školení
- Príplatky za nočné zmeny
- Taxík hradený firmou na konci nočnej zmeny
- Zamestnanecké zľavy
- Firemné akcie zamerané na budovanie tímu, šport a kultúra
- Ročný bonus pre tímový bonus, Špeciálny bonus za dôležité životné udalosti
- A mnohé iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Líder v telekomunikácii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- pokročilé anglické zručnosti (písomné a ústne) - úroveň B2 / C1
- schopnosť pracovať v multikultúrnom globálnom prostredí
- Silné medziľudské a komunikačné zručnosti
- Dobrá organizácia a pozornosť na podrobné zručnosti
- Základné znalosti komunikačných technológií (napr. Médiá, internet, telefónia)
- Skúsenosti so zákazníkmi
- Skúsenosti s tímovou prácou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3790921  Posting date: 27.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 150 - 1 420 EUR/mesiac+ 400 € odmeny