Pricing support specialist

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 1300 €/brutto v závislosti od skúsenosti, plus ďalšie odmeny a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho medzinárodného klienta a jeho Bratislavskú pobočku hľadáme nové posily do novovybudovaného tímu.
Koho hľadáme? Človeka so zmyslom pre detail, ktorý rád komunikuje v Slovenčine aj Angličtine, rád sa hrá s Excelom a má chuť učiť sa nové veci. Si to práve ty?

Chcel by si vedieť ako by vyzeral tvoj pracovný deň?
- správa, tvorba a práca s cenníkmi,
- zostavovanie cenníkov a tvorba cien,
- práca v internom systéme podniku,
- komunikácia s dodávateľmi a nákupcami.

- Cafeteria - benefitný system,
- 13. plat,
- odmeny na základe výkonu,
- extra príspevok na stravné lístky,
- 5 sick days ročne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná spoločnosť celosvetovo pôsobiaca so svojimi poprednými inováciami, značkami a technológiami v troch divíziách: Adhesive Technologies (Lepidlá a technológie), Beauty Care (Kozmetika) a Laundry & Home Care (Pracie a čistiace prostriedky).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3790851  Posting date: 18.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1300 €/brutto v závislosti od skúsenosti, plus ďalšie odmeny a benefity