Data Inžinier - ( Python,SQL,Oracle )

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1800 € , vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

V súčasnosti hľadáme data inžiniera, pre spoločnosť zaoberajúcou sa na špičkové riešenia v oblasti automatizácie a riadenia dopravy, informačných a komunikačných technológií a energetiky na svojom trhu na Slovensku, spoločnosť pôsobí okrem Slovenska vo viacerých krajinách sveta.

Ako data inžinier budete spolupracovať s ostatnými data inžiniermi, data scientistami, data architektami a produktovými manažérmi a budete pracovať s veľkými súbormi údajov a najnovšími softvérovými technológiami.

• Analýza údajov a vytváranie nástrojov na analýzu
• Navrhovať, budovať a spúšťať data pipelines na presun údajov
• Vyhodnocovať a podporovať implementáciu pokročilých metód analýzy údajov
v spolupráci s globálnym tímom Data Science tímom, softvérovými architektmi a
produktovými manažérmi.
• Práca s veľkým objemom údajov
• Návrh dátových modelov na optimálne ukladanie a vyhľadávanie
• Získavanie údajov z interných aj externých zdrojov
• Riadenie infraštruktúry a procesov data science
• Komunikovať koncepcie a výsledky

Benefity ktoré Vám ponúkneme:
Program školení a sebarozvoja - jazyk. Kurzy, soft-skills kurz a iné
Program zdravia - wellness, športové centrá, sick days
Program starostlivosti o rodinu – dotácie pri narodení dieťaťa, materská dovolenka, škôlky a iné
Extra dni voľna
Referral bonus
Ďalšie benefity budu predstavené pri osobnom stretnutí

Informácie o výberovom konaní

Globálna medzinárodná spoločnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika / aplikovaná matematika alebo súvisiace oblasti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Minimálne dva roky praxe v profesionálnom kontexte, najlepšie s virtuálnymi tímami a podobným prostredím
• Aspoň dva roky pracovných skúseností v analytickej oblasti (data science, business intelligence, atď.)
• Silné základy údajov a preukázaná schopnosť organizovať, čistiť, schematizovať a spracovávať údaje.
• Schopnosť pracovať s veľkými kódovými základňami
• Python - pokročilý
• Skúsenosti s SQL (Oracle, Vertica, Hive, atď.) A relačnými databázami (Oracle, MySQL)
• Pochopenie agilných metodík vývoja softvéru

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3789748  Posting date: 17.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1800 € , vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.