Hľadáme Javáka, aj juniori!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
od 1600 brutto - finálna mzda bude závisieť od skúseností a znalostí daného kandidáta + rôzne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, obsadzujeme pozíciu Java developera, ktorý:

- sa stane súčasťou tímu developerov , ktorí budujú expertízu kontajnerizovania a Kubernetus integrácie produktov spoločnosti a ich nahrávanie do cloudov
- sa bude zúčastňovať na procese vývoja vo všetkých ohľadoch: architektúra, implementácia a podpora produktu
- práca s AWS, Azure
- práca v medzinárodnom tíme

- práca na zaujímavom produkte (nie je to na projekt)
- pravidelné bonusy do výšky 150% mesačného platu
- jazykové kurzy
- home office, sickdays a iné,..

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Známa softvérová spoločnosť so sídlom v Košiciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- programovanie v Jave na pokročilej úrovni
- anglický jazyk na technickej úrovni
- skúsenosť s: Docker, Kubernetes, AWS, Azure, Linux, Spring Boot, CSS, REST, Angular alebo GWT - VÝHODOU

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3779608  Posting date: 4.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1600 brutto - finálna mzda bude závisieť od skúseností a znalostí daného kandidáta + rôzne bonusy