Príležitosť pre absolventov elektro-technického zamerania, s elektrotechnickou vyhláškou §21. Poďte pracovať ako Elektrotechnik

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 870€ + bonus + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Elektrotechnikov so schopnosťou čítať technickú dokumentáciu. Ak nemáte skúsenosti nevadí, na všetky kompetencie budete zaučený

Čo vás čaká:
• inštalácia a zapájanie strojov do prevádzky
• starostlivosť o elektronické prvky zariadení
• oprava a údržba strojov (bežné a preventívne)
• Monitorovanie stavu a procesov zariadení
• evidencia prevedených opráv a ich výsledkov
• práca s technickou dokumentáciou

- Spoločnosť poskytuje plnú podporu pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov
- Dochádzkový bonus
- Príplatky za nočnú zmenu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pre nášho klienta, ktorého programom je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je vyvážaná do zahraničia. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

- Znalosť elektrických systémov
- Odborná spôsobilosť elektrotechnika §21
- Schopnosť čítania technickej dokumentácie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3766542  Posting date: 18.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 870€ + bonus + zákonné príplatky