Vitajte v Adecco Slovensko

Údržbár

Miesto práce
Hlohovec
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
od 1300€ + príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť aj nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta svetovú špičku vo výrobe plastových dielov pre automobilový priemysel hľadáme šikovného údržbára s praxou.

Náplň práce:
- vykonávanie prediktívnej a preventívnej údržby strojov a zariadení,
- odstraňovanie a diagnostika porúch vzniknutých počas prevádzky,
- vykonávanie opráv, výmeny mechanických a elektrických dielov strojových zariadení,
- evidencia a analýza porúch,
- zabezpečenie bezporuchového stavu pridelených montázných liniek.

Práca do kmeňového stavu spoločnosti
Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
Príležitosti pre kariérny rozvoj – v rámci divízie i v rámci skupiny
Motivujúci systém ročného odmeňovania
Ročný bonus vyplácaný dvakrát ročne
Príspevok do 3.piliera DDS
Profesné tréningy
Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
Športové aktivity
Príspevky zo sociálneho fondu
Maximálny príspevok na vreckové počas služobných ciest
Stravovanie v jedálni za výhodné ceny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových dielov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

oprávnenie podľa § 22 vyhlášky 508/2009,
prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky,
skúsenosti s údržbou z automotive,
technická zručnosť.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
Tel.: +421911834034
E-mail: poslať životopis
ID: 3757371   Posting date: 7.10.2019   Basic wage component (gross) and other rewards:   od 1300€ + príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť aj nad rámec zákona