Vyznáš sa do Áut, rozprávaš Maďarsky, Nemecky a Anglicky ? (Pod k nám a zarob si rozprávkový peniaz)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1350€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu technickýšpecialista hľadáme človeka ktorý hovorí po Anglicky, Maďarsky a Nemecky. Na tejto pozícii budeš zodpovedný za nahadzovanie databázy aut a jej obohacovanie, komunikovanie v cudzom jazyku mailom a telefonicky, účasť na meetingoch a na rozvíjaní spoločnosti.

!! Je dôležitá základná znalosť modelov aut!! - Kandidát dostane na pohovore malý test s názvom modelu auta a bude musieť vyvodiť typ paliva, prevodovky a určiť podobný konkurenčný model daného modelu !!

• Teambuildingy, deň detí, Mikuláš , jarná a vianočná párty, deň zdravia a rôzne iné
podujatia počas roka
• Po roku trvania pracovného pomeru príspevok do III. piliera vo výške 30 eur/mes, po
dosiahnutí 3. výročia 50 eur/mes a po dosiahnutí 5. výročia až 70 eur/mes
• Finančný príspevok na jazykové kurzy v rámci pracovného času /90 minút týždenne v
priestoroch spoločnosti s finančným príspevkom zamestnávateľa/
• Multisport Program pre Váš aktívný voľný čas /50% zmluvného poplatku hradí
zamestnávateľ/
• 4 sick days ročne (podľa termínu nástupu)
• 25 dovolenkových dní pre každého zamestnanca bez ohľadu na vek
• Home office /po zaučení na pozíciu a po dohode s nadriadeným/
• Zamestnanecká pôžička od spoločnosti Cetelem so zvýhodneným úrokom
• Fruit days – ovocie v kuchynkách 1x do týždňa
• Rozšírený pitný režim, káva / čaj zadarmo v kuchynkách
• Možnosť výhodného odkúpenia ojazdených vozidiel po skončení skúšobnej doby, 1x do
roka
• Referral bonus pri odporučení vhodného kandidáta, ktorého prijmeme do
zamestnaneckého pomeru
• Možnosť kariérneho postupu a spolupráca na kariérnom rozvoji
• Nové benefity pripravujeme a pridávame každý rok podľa spätnej väzby zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Medzi zákazníkov spoločnosti patria veľké medzinárodné korporácie, malé a stredné podniky a profesionálni partneri. Spoločnosť poskytuje na mieru šité riešenia, ktoré pomáhajú optimalizovať mobilitu ich zamestnancov, a zároveň na seba preberá riziká súvisiace so správou vozového parku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3738965  Posting date: 14.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1350€