Pozor! Hľadá sa: Finančný kontrolór s praxou vo výrobnej spoločnosti.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Minimálne 2000€ (výška mzdy sa odvíja od praxe a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme Finačného kontrolóra s praxou, zodpovedným prístupom a chuťou posilniť tím so svojimi znalosťami a vedomosťami. Komunikácia na dennej báze v anglickom jazyku - reporting a pod.

Hlavná zodpovednosť:

- príprava rozpočtu a finančných analýz
- správa a dodržiavanie nariadení účtovných operácií a predpisov - mzdy, náklady, výnosy, fakturácie
- komunikácia s veriteľmi, audítormi, miestnymi a štátnymi úradmi ohľadne finančných výkazov
- uzávierkový proces /mesačná a ročná báza/
- príprava finančých výkazov pre zasadnutie správnej rady
- zostava a predkladanie mesačných vyúčtovaní - sledovanie a hlásenie odchýlok, kontrola transakcií
- dokumentácia podnikových procesov

- perspektívna medzinárodná spoločnosť
- výhodné platové podmienky

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielať životopis v SJ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobný sektor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- komunikácia v anglickom jazyku
-odolnosť voči stresu
-znalosť účtovných zákonov
-perfektná znalosť Excelu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3688448  Posting date: 24.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: Minimálne 2000€ (výška mzdy sa odvíja od praxe a skúseností kandidáta)