Technický leader pre projekty elektrickej distribúcie

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technického lídra na realizovanie celých projektov elektrickej distribúcie (aj na medzinárodné projekty - 20% času cestovanie mimo SR). Chceš pracovať na zaujímavých projektoch ako sú napríklad navrhovanie elektrickej distribúcie pre bane, obchodné centrá, kancelárske budovy či dokonca aj ropné plošiny? Ak máš skúsenosti s navrhovaním elektrickej distribúcie, vedením projektu a ľudí od prebratia až po finálnu kontrolu projektu, dohovoríš sa po Anglicky a vyznáš sa do transformátorov? Si náš človek a chceme ťa !

Tvojou náplňou práce bude
- dohlaď nad daným projektom
-spolupráca s dizajnovým oddelením
- ponúkanie návrhov na riešenie problematiky
- kooperovať so závodmi a zákazníkmi
- pripravenie ponuky pre dané zadania a ich realizácia
- participácia na testoch a projektoch
- analýza dokumentácie od zákazníka
- analýza káblových rozvodov, výpočtov, základné elektrotechnickí výpočty
- AC- BC

• Šanca rozvíjať svoje zručnosti v profesionálnom prostredí
• Príležitosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch
• 13 plat
• Cafeteria system
• 4 sick days
• vo výnimočných prípadoch aj home office
• stravovacia karta (aj počas dovolenky a sviatkov)
• životné poistenie
• karta MULTISPORT
• nápoje, ovocie, relax zóna a spoločné firemné raňajky
• Notebook, telefón
• Školenia na rôzne segmenty (Utility, power generator, mines, solar energy etc.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Hľadáme technického lídra na projekty pre nášho klienta. Náš klient je medzinárodná firma ktorá vyvíja technológie a riešenia pre riadenie energií a procesov spôsobmi, ktoré sú bezpečné, spoľahlivé, efektívne a udržateľné. Skupina investuje do výskumu a vývoja inovácií pre udržateľný rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3639348  Posting date: 11.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 2000€