Projektový inžinier zvárania - automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800€ (na základe skúsenosti) + príplatky + 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odvážneho, šikovného a komunikatívneho projektového inžiniera. Máš technické myslenie? Prax v automotive? Skúsenosti so zváracími robotmi a s plánovaním nových projektov ? Dohovoríš sa po anglicky? Nemáš problém raz do mesiaca vycestovať ? Tak na čo čakáš ? Takáto skvelá pracovná ponuka už tak rýchlo nebude.

Budeš pracovať na skvelých projektov
Budeš mať na starosti tvoje "dieťa" - tvoj projekt.
Od získania až po zavádzanie.
Cenová kalkulácia projektu.
Nákup zváracích robotov.
Spolupráca s inžinieringom, kvalitou, logistikou, programátormi atď.
Zostavovanie a nastavovanie výrobnej linky.
Úzka spolupráca so sales oddelením.

- Ročný bonus za efektívnosť
- 13 plat
- Každoročné prehodnotenie platu
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť profesijného rastu
- Podpora vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3623856  Posting date: 24.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1800€ (na základe skúsenosti) + príplatky + 13 plat