Vývojár digitálneho obsahu pre interné vzdelávanie

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
1175 + variabilná zložka + iné finančné benefity (Výsledná mzda závisí od znalostí a praxe kandidáta.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme developera pre vývoj eTréningov v rôzných formátoch (edukáčne videá, WBT, hry, podcasty; aj na mobilných platformách).

Zodpovednosti:
-Vytváranie SCORM obsahu, príbehových línií
-Používanie interných vzdelávacích nástrojov
-Vytváranie kvízov a interaktívneho obsahu, audio nahrávanie
-Nahrávanie hotových tréningov do virtuálneho vzdelávacieho prostredia
-Analýza interných edukačných potrieb a hľadanie optimálnych riešení
-Testovanie a správa už vytvorených tréningov

Cafeteria systém
Možný home office
Príspevok na stravovanie
Príspevok na dôchodkové sporenie
Tréningy a iné príležitosti na osobný rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Poskytovateľ IKT outsourcing služieb v Košiciach

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3617868  Posting date: 10.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1175 + variabilná zložka + iné finančné benefity (Výsledná mzda závisí od znalostí a praxe kandidáta.)