Technik preventívnej údržby! Ak si absolvent a rád sa zdokonaľuješ, hľadáme práve teba!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1100€ po skúšobnej dobe+ príplatky za zmeny + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kolegov do tímu na preventívnu údržbu jednoúčelových strojov, kde tvoja náplň práce bude hlavne:

*práca s dopravnými zariadeniami;
*dohľad nad správnym fungovaním dopravných zariadení;
*vytváranie preventívnych servisných úprav;
*hľadanie príčin nefunkčnosti a následné riešenie týchto problémov;
*práca s výrobnou dokumentáciou;
*vedenie agendy spojenej s údržbou.

Hľadáme človeka, ktorý rád pracuje so strojmi, rád opravuje zariadenia, jeho záľubou je prichádzanie problémom na zúbok a miluje nové technológie. Uvítame absolventov ale aj zapracovaných, tak neváhaj a pošli svoje CV a môžeš získať možnosť rozvíjať svoje schopnosti!

Dlhodobá spolupráca
Fixná mzda + príplatky + hodnotenie koordinátora
Zaškolenie na prácu, v priemere okolo 1 mesiaca
Stravné lístky v hodnote 3,60€ preplácané v plnej miere.
Multisportcard.
Firemné akcie a teambuilgingy.
Možnosť naučiť sa niečo nové a zdokonaliť svoje schopnosti.
Práca na zmeny: 4 zmeny- ranná 12, nočná 12, dva dni voľna

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, elektrotechnik, strojár, mechatronik

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť, dochvíľnosť
- vyhláška 508/2009 §21, ktorá NIE JE PODMIENKOU, môžeš si ju urobiť aj u nás vo firme
- znalosť práce s PC
- analytické a logické myslenie
- znalosť anglického jazyka výhodou
-bezúhonnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3461578  Posting date: 22.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1100€ po skúšobnej dobe+ príplatky za zmeny + stravné lístky