HR Administrátor/ HR Špecialista

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu pobočku v Bratislave hľadáme posilu na pozíciu HR administrátor/ HR špecialista. Hľadáme človeka s predchádzajúcimi skúsenosťami na obdobnej pozícii, ktorý sa chce ďalej kariérne rozvíjať v prostredí medzinárodnej spoločnosti.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- pripravuje pracovno-právnu dokumentáciu pre dočasne pridelených zamestnancov
-spracúva podklady na mzdy, dochádzky
-rieši požiadavky dočasne pridelených zamestnancov
-pripravuje podklady na fakturáciu
-zodpovedá za sledovanie DSO (doba splatnosti pohľadávok) a koordinuje následné aktivity k ich úhrade
-komunikuje s verejnými inštitúciami
-zúčastňuje sa operatívnych mítingov s klientom
-proaktívne pristupuje k riešeniu problémov v úlohách, za ktoré zodpovedá, s vlastnými návrhmi riešení
-spolupracuje a podporuje nadriadeného pri riešení problémov súvisiacich s administratívou a fakturáciou
-vykonáva iné činnosti podľa požiadaviek nadriadeného

- silné zázemie úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- možnosť získať cennú prax v personálnej agentúre
- stravovacia gastro karta
- flexibilný pracovný čas
- účasť na rôznych športovo - zábavných podujatiach
-mladý priateľský kolektív

Informácie o výberovom konaní

POSTUP:
1. Zaslať CV na mailovú adresu
2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
3. Výberovému konaniu predchádza krátky telefonát

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme interne pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, personalistika, psychológia, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- máš chuť na sebe pracovať a nebojíš sa zdolávať výzvy
-SŠ/ VŠ vzdelanie
-prax v HR oblasti na obdobnej pozícii / HR administrátor, Koordinátor, Personálny konzulant, HR specialist, HR generalist
-skúsenosti s prípravou pracovno-právnej dokumentácie, s prípravou podkladov pre mzdy
-znalosť zákonníka práce
-skúsenosť s komunikáciou s klientmi
-komunikatívnosť, proaktivita, asertivita, flexibilita, multitasking

Ak si na všetko odpovedal/a ÁNO, tak hľadáme práve teba!!!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3417056  Posting date: 1.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 900 eur