Hľadáme skladníka - olejového hospodárstva, skvelé finančné ohodnotenie práca v Martine!

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 873 € brutto + príplatky, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-preberanie materiálu z Centrálneho príjmu
-kontrolovať správnosť dodávok
-kontrola strojov a zariadení týkajúca sa objemu a kvality náplní
-dopĺňať procesný materiál do strojov podľa dokumentácie, vydávať materiál podľa požiadaviek objednávateľa
-kontrolovať záručné doby materiálov
-robiť permanentnú inventúru
-viesť evidenciu v systéme FI-SAP
-dodržiavať predpisy na ochranu ŽP, plniť operatívne úlohy podľa pokynov vedúceho
- (práca s jedmi, chemické látky)

* práca v rozrastajúcej sa nemeckej spoločnosti
* profesionálne zaškolenie
* bonusový systém
* zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, tak:
* zašlite Váš životopis na [email protected]
* volajte na 0911676528
* alebo nás navštívte na adrese: Daniela Dlabača 775/33, Žilina.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

* strojárske/technické vzdelanie NUTNOSŤ
* schopnosť čítať technickú dokumentáciu je NUTNÁ!!
*držiteľ oprávnenia na vedenie VZV (vozičkársky preukaz)
* znalosť práce s PC
* zodpovednosť a ochota učiť sa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3407523  Posting date: 20.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 873 € brutto + príplatky, bonusy