Máš skúsenosti s komunikáciou so zákazníkom v automotive a kvalitou ? Hľadáme Inžiniera kvality na Myjavu

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Myjava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie reklamácií, sťažností a pripomienok zákazníkovi
• Minimalizovanie nákladov na nekvalitu
• Aktívne podieľanie sa na neustálom zlepšovaní v oblasti kvality
• Spolupráca na príprave plánov školenia, zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov v oblasti kvality
• Organizovanie a riadenie systému zberu, spracovania údajov o kvalite výroby produktov
• Spolupráca pri vytváraní plánov auditov (výrobkový, procesný)
• Vykonávanie procesných auditov a auditov podľa požiadaviek zákazníka
• Spolupráca pri zapracovávaní zákazníckych požiadaviek do IMS systému
• Vykonávanie LPA auditov podľa plánu
• Reporty vedúcemu kvality
• Spolupráca pri vytváraní a zmenovom konaní kontrolných plánov a PFMEA
• SPC
• Analýza interných a externých chýb a návrh opatrení
• Zavádzanie preventívnych opatrení a kontinuálny zlepšovací proces
• Spolupráca pri tvorbe a schvaľovaní technickej dokumentácie
• Práca v Axapte
• Práca v CAQ
• Práca na zákazníckych portáloch
• Úlohy podľa požiadaviek vedúceho
• Úlohy podľa aktuálne platnej Poly valenčnej matice
• Dodržiavanie 5S štandardov
• Dodržiavanie environmentálnych pravidiel spoločnosti
• Presadzovanie úloh integrovaného systému manažérstva

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- pružný pracovný čas
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykové kurzy)
- možnosť variabilnej zložky mzdy po skúšobnej dobe
- poukážky na plaváreň, futbal, masáže
- teambuildingové aktivity (vianočné večierky, letné športové dni,..)

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa rozhodli reagovať na pozíciu pre nášho automotive zákazníka.
Zároveň sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorí nebudú oslovení vzhľadom na uvedené kritériá.
V prípade akýchkoľvek informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0903 588 380 prípadne emailom prostredníctvom [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prax vo výrobnej spoločnosti najlepšie automotive
• Znalosť ISO TS 16949,ISO14001
• Znalosti nástrojov kvality
• Technické myslenie a analytické myslenie
• anglický alebo nemecký jazyk - nutný

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3136108  Posting date: 13.2.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou