Mobile app developer - Android/iOS

ActivIT,s.r.o.

Slovakia, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu iOS a Android developera pre dlhodobú spoluprácu na zaujimavých projektoch / middle až senior pozícia. Preferujeme internú spoluprácu, ale radi spolupracujeme aj s externe.

Hľadáme 2 šíkovných koderov, ktorý preferujú dlhodobú spoluprácu na rôznych projektoch a stabilitu.

Preferujeme ak robíš aj iOS aj Android, vieme ale že to nie je časté :D, číže ak sa špecializuješ len na jednu platformu a si v nej dobrý, tak sem s tým.

Ponúkame prácu v mladom kolektíve, ktorí obľubuje každodennú zábavu a aj prácu :D. Vyvíjame pre slovenských a zahraničných klientov, kratkodobé a dlhodobé projekty.

Pozícia je vhodná iba pre tých, ktorí chcú rásť a zdokonaľovať sa. Samostatnosť je očakávaná, ak náhodou nie, naša projektáčka urobí poriadok :).

Súčasť pozície:

- vývoj aplikácii pre platformy iOS/Androd
- podieľanie sa na tvorbe analýz, návrhov a ideí riešení
- rozvoj a starostlivosť existujúcich projektov

- práca vo firme s viac ako 17 ročnou tradíciou a stabilitou
- nadštandardné platobné ohodnotenie za skvelú prácu
- zaujimavé a rozmanité projekty s najnovšími technológiami
- možnosť byť súčasťou atraktívneho teamu
- možnosť profesionálneho rastu
- sebarealizácia a rozvoj
- príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecká káva Danesi Cafe - 100% arabica :D
- 30% zľava na drinky v bare v BB/ZV a čoskoro už aj BA :D

a veľa srandy :)

Informácie o výberovom konaní

Uveďte druhy preferovaných pracovných pomerov a mesto.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom vrátane podrobných referencií zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením: iOS developer, alebo Android developer, prípadne aj-aj.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Len vybraní kandidáti budú kontaktovaný a pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezaujíma nás, otázne je či si dobrý v tom čo robíš

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť:

- principy OOP
- Ajax, REST, XML, JSON, Web services,....

- iOS kóder: iOS SDK - Xcode/SWIFT, iOS UX guidelines/best practice
- Android kóder: Android SDK - JAVA, Android guidelines

- výhodou práca s grafikou (základné ovládanie Photoshop-u, Ilustrator-a, Sketchup... len pre sekanie grafiky)

Očakávame:

- zdravý selský rozum :)
- analytické myslenie
- chuť vedomostne rásť a učiť sa nové veci
- zmysel pre tímovú spoluprácu a zodpovednosť

Sme softvérová spoločnosť ActivIT, s.r.o. a máme 23-ročné skúsenosti v IT v tvorbe webových stránok, portalových a mobilných riešení a mobilných aplikácií. Patríme medzi dynamické spoločnosti na trhu IT v SR a pôsobíme v Bratislave a v Banskej Bystrici.
Zákazníkov máme v EU, Austrália, Švajčiarsko, Švédsko, Írsko a USA. Naše referencie pozrite na www.activit.sk/referencie.

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou úspešného tímu, podieľať sa na jeho rozvoji a pracovať v mladom príjemnom kolektíve. Nemáme žiadne zbytočné porady, nemáme okolo programátorov armádu projektových manažérov, hľadáme ľudí, ktorí si sami vedia zorganizovať svoju prácu a svoj čas.

Mame radi kávu a preto v Banskej Bystrici sme vybudovali ucelený koncept firmy a kaviarne Black Coffee hneď pri centre mesta. Black Coffe koncept sa nám rozrástol do ďalších miest a najdeš nás aj v Bratislave, unikátny kontajner na streche OC Centrál.

V tíme mame fajnšmektrov na rôzne športy a turistiku, ale nechýbajú ani tí čo to kombinujú a obľubujú dobré vínko, alebo pivko :).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3335956  Posting date: 14.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 2000 Eur