Ponuka práce pre údržbárov/elektrotechnikov v Strečne s dopravou z MT

Active Job, s.r.o.

Miesto práce
Strečno, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre údržbárov/elektrikárov. Doprava zabezpečená smerom z Martina!
Náplň práce:
- zabezpečovanie bezporuchového chodu automatizovaných výrobných liniek v trojzmennej prevádzke,
- pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti,
- ohraničovanie výskytu porúch, výmena jednotlivých modulov,
- odstraňovanie porúch zistených pri preventívnej a regulárnej kontrole zariadení, údržba a oprava strojov, prístrojov a zariadení,
- inštalácia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov,
- reporting porúch a prestojov,
- účasť na školeniach a kurzoch nevyhnutných pre výkon pracovného miesta.

- základný plat + bonusy
- dochádzkový bonus 33,20€
- výkonnostný bonus 90€/mesiac
- špeciálny bonus za pozíciu až 120€/mesiac po skúšobnej dobe
- kvartálny bonus 60€ (splnenie podmienok - plný fond pracovnej doby v hodnotiacom období)
- príplatky za prácu v noci 0,50€/hod
- príplatky za nadčasy podľa Zákonníka práce
- príplatky za víkendy 50%, sviatky 100%, Vianoce a Veľká Noc 150%
- dlhodobá práca.

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky životopisy zasielajte na email: [email protected], alebo nás kontaktujte na tel.č. 0910 971 920.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- pracovná disciplína
- chuť pracovať

Active Job,s.r.o. je Slovenská personálna agentúra. Poskytujeme prvotriedne poradenské služby pre spoločnosti hlavne v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2831351  Posting date: 29.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou