Remote WEB application developer - PHP / JAVA / JAVASCRIPT

ACEQES, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 20€/hod, podľa skúseností, výkonu a typu úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme developerov na vývoj moderných webových aplikácií na projektoch pre nás a našich klientov. Náplňou práce bude predovšetkým vytváranie nových funkcií na webe, tvorba novej funkcionality (business logiky), integrácia medzi systémami, vylepšovanie performance, optimalizácia kódu a systému ako takého.

Projektov je viac, s rôznym zameraním a náročnosťou - každá šikovná ruka (a hlava) sa uplatní. Konkrétne informácie o aktuálnych projektoch Vám poskytneme na osobnom stretnutí alebo formou online hovoru.

Je potrebné ovládať PHP alebo JAVA alebo JAVASCRIPT (stačí jedno, ale kombinácia by bola super).

Ponúkame:
- maximálne flexibilné pracovné podmienky, voľná pracovná doba
- možnosť spolupráce na diaľku je u nás samozrejmosťou
- príspevok na nákup HW a iného vybavenia (aj súkromného) do výšky 50%
- hradené kurzy (po dohode, aj podľa vlastného výberu)
- full-time / part-time (TPP, IČO)
- technologický a kariérny rast

V prípade záujmu zašlite prosím svoje aktuálne CV/portfólio na [email protected] spolu s nasledujúcimi informáciami:
- Vaša časová dostupnosť - možnosť nástup, dostupnosť v hodinách týždenne
- Vaša očakávaná mzda alebo hodinová sadzba
- preferovaný spôsob spolupráce (TPP / IČO / iné)

Web spoločnosti: https://www.aceqes.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecné požiadavky (must have):
- pracovné / projektové skúsenosti s PHP v JAVA v JAVASCRIPT aspoň 1 - 2 roky
- znalosť práce s Git/SVN, skúsenosti s prácou v tíme s využitím nástrojov PM (Jira/Trello, ...)
- 100% spoľahlivosť, zodpovednosť, proaktívny a nekonfliktný prístup, ochota učiť sa

Výhodou (nice to have):
- preukázateľné referencie z predchádzajúcich projektov

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3493884  Posting date: 2.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 5 - 20€/hod, podľa skúseností, výkonu a typu úväzku