Obchodný manažér - procesná automatizácia

ABB s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 29, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu procesnej automatizácie hľadáme kandidáta na pozíciu Obchodného manažéra. Obchodný manažér bude samostatne zodpovedať za obchodné činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie v ABB Slovensko.

Pracovná náplň:
- Reprezentovať ponuku riešení procesnej automatizácie na slovenskom trhu
- Zodpovedať za plnenie Plánu predaja v súlade so stratégiou predaja
- Zodpovedať za dosiahnutie stanovených ročných plánov predaja a plnenie stanovenej hrubej marže predaja
- Zodpovedať za realizáciu obchodnej činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie
- Identifikovať existujúce a nové segmenty trhu, stanovovať priority a rozvíjať predaj smerom k dosiahnutiu stanovených obchodných cieľov
- Identifikovať a skúmať nové obchodné príležitosti v oblasti PA
- Proaktívne participovať pri tvorbe stratégie predaja riešení PA na Slovensku, poskytovať aktívne vstupy- informácie o trhu v danej oblasti
- Zodpovedať za budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi a novými zákazníkmi
- Zodpovedať za udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- Zodpovedať za prenos požiadaviek a príležitostí nových segmentov trhu na inžiniering PA
- Zodpovedať za sledovanie zákazníckych investičných projektov a perspektívnych obchodných príležitosti, zodpovedať za sledovanie konkurencie v oblasti PA

ABB ponúka:
- Prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
- Prácu s najmodernejšími technológiami
- Flexibilný pracovný čas
- Príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť
bezplatných online kurzov AJ pre rodinných príslušníkov
- Príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
- Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- Dotované stravné lístky nad rámec zákona
- Univerzálne poukážky
- Odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
- Mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:

- Služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- Notebook s mobilným pripojením

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku.

Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania s maturitou
- Prax min. 3 roky v oblasti predaja systémov a riešení automatizácie
- AJ plynule slovom aj písmom
- Samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod nátlakom, prezentačné zručnosti
- VP skupiny B, aktívny vodič
- Znalosť práce s PC, MS Office, internet, Outlook, Lotus Notes

ABB je popredná svetová spoločnosť poskytujúca technológie pre energetiku a automatizáciu, ktoré umožňujú energetickým a priemyselným podnikom zvyšovať výkonnosť pri súbežnom znížení dopadu ich činnosti na životné prostredie. ABB má 150 000 zamestnancov v približne 100 krajinách sveta. LEPŠÍ SVET ZAČÍNA S VAMI!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3283337  Posting date: 19.3.2018